czwartek, 3 lutego 2011

Samodzielnie ułóż karty Tarota. Rozkład Głupca.

Paweł Ostrowski
Tarot dla początkujących i zaawansowanych. Porady praktyczne.
Tarot. Rozkład Głupca. Krok po kroku.                   


Rozkład Głupca jest dość specyficznym rozkładem. Najlepiej stosować go w przypadku, gdy mamy podejrzenia, że za stawianym przez naszego klienta pytaniem, kryje się coś więcej, niż z pozoru wydawać by się mogło.

1. Z talii kart wyjmij kartę głupca, następnie potasuj        pozostałe karty trzy razy. Teraz poproś by klient przełożył je 3 razy lewą ręką od prawej ku lewej. Poproś klienta by w czasie przekładania kart w myślach jeszcze raz wypowiedział pytanie.

2. Teraz weź talię i wyjmij 12 kart od góry, następnie włóż kartę Głupca pod ostatnią z nich i ponownie trzy razy potasuj.

3. Gdy skończysz tasować wyłóż karty pojedynczo z lewej ku prawej stronie, tak by karty leżały odkryte.

Sprawdź, na której pozycji znalazła się karta Głupca. Karty leżące przed Głupcem (po lewej stronie) są odpowiedzią na zadane pytanie, a karty leżące po prawej stronie Głupca wskazują na ukryty sens pytania.

Jeżeli Głupiec został odkryty jako pierwsza karta pytanie zostało zadane błędnie, to znaczy, że to, o co pytamy nie ma żadnego znaczenia i chodzi o zupełnie coś innego. W przypadku, gdy Głupiec został odkryty jako karta ostatnia, oznacza to, że za pytaniem nie stała żadna ukryta kwestia. W tej sytuacji wystarczy odpowiedzieć na zadane pytanie.
Paweł Ostrowski – wróżbita, od lat specjalizujący się w rozkładach Tarota. Prowadzi warsztaty i szkolenia z rozwoju osobistego. Dyplomowany trener Neurolingwistycznego Programowania. Możesz go spotkać na stronie www.tarotdlaciebie.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz